Fitness

Olympia_planetkazm-1000x100025.10.2014 Tomáš Bureš otevřel své druhé fitness. A toto nové další jeho „dítko“ je v lokalitě Praha 4 na Opatově.
To první jak víte bylo T&M Olympia Fitness ve Vršovicích, i to už je přestěhováno do nových skvělých prostor Olympia Fitness Hostivař

Olympia Fitness na Opatově je dalo by se říct pro širší věřejnost, ale i tak si zachovalo svoji hadcore tvář. Zatrénuje si tady jak zkušený bodybuilder, tak člověk, který chce s posilováním začít nebo už nějakou dobu cvičí a chce dát svému koníčku „výraznější“ tvář….
Je pro všechny, které baví posilování a chtějí se dát do formy či vůni železa berou jako svůj životní styl.
Skvělý trénink vám zaručí stoje Hammer Strenght, Life Fitness a nechybí ani oblíbená a velice známá značka Grün Sport. Některé stroje nechal Tomáš vyrobit přímo na míru na základě svých mnohaletých zkušeností.
V aerobní zóně najdete skvělé CYBEX Arc Trainery, běžecké pásy Life Fitness a naše už známé „schody do nebe“, které tu jsou pro vás hned 2x , značka Stair Master.
Aerobní aktivita bývá dlouhá a tu vám zpříjemní 2 nástěnné televize, na kterých si máte možnost vybrat program, který vás po tu dobu správně zabaví.

Při vstupu do posilovny vás uvítá fitness bar s proškoleným personálem, který vám rád poradí a namixuje správné suplementy. Před tréninkové pumpy, spalovače, nápoje vhodné na trénink a i po tréninkové nápoje jako jsou proteiny, sacharidy. Aminokyseliny ani zmiňovat nemusíme, ty jsou základ pro ochranu vašich namáhaných svalů. Nemusíte tahat z domu pixly se suplementy, vše je na baru k dispozici na dávkování.  Vždy dbáme na kvalitu nabízených produktů.

IMG_4114-620x413
Zázemí posilovny ….
Šatny i sprchy jsou v moderním stylu a jsou velmi prostorné a máte možnost si tu „svoji“ na jeden měsíc pronajmout. Ve skříňkách se rozhodně vaše oblečení mačkat nebude a i ve sprchách je místa dost. A jak už to bývá tak v šatnách najdete i velká zrcadla ve kterých máte možnost kontrolovat své tréninkové výsledky. A jeden zrcadlový bombónek, který napadl přímo Tomáše si už musíte přijít vyzkoušet osobně 😉 Ten vám neprozradíme
Všude přítomná čistota je základem.

A když nevíte jak na to?? U nás ani nováček zde nezůstane bezradný.
Máte možnost si vybrat ze zkušených trenérů, kteří velice rádi poradí s treninkem, s jídelníčkem. Kompletní služby nabízí každý u nás fungující trenér. Na trenéry obdržíte kontakt na recepci fitness.
Jeden z trenérů jehož spolupráce s Olympia Fitness si nesmírně vážíme a jsme zároveň i velice pyšní je pan Pavol Jablonický! Toho si ceníme opravdu moc a věříme, že i to o nás udělá obrázek kvality, když tato IKONA našeho kulturistického světa se rozhodne právě v našem fitness předávat své zkušenosti! Trénuje zde i sám Tomáš Bureš, který je skvělý kulturista a zárukou vašeho kvalitního formování. Tomáš je vlastně zárukou kvality celé posilovny a všeho co k tomu patří!
Na další proškolené trenéry obdržíte kontakt na recepci fitness.

Jenom posilovna nestačí??

V prostorách Olympia Fitness Opatov najdete také  VACU Shape . Dělají tam skvělé zábaly a MNOHEM VÍCE…..Doporučujeme si projít jejich webové stránky, protože záběr mají obrovský a určitě si nejen ženy ale i muži vyberou z jich bohaté nabídky.

A jestli máte pocit, že něco chybí……tak nechybí
IMG_4211SOLÁRNÍ STUDIO – máte možnost výběru – horizontal /vertikal . Obě solária jsou Turba a opálení máte možnost podpořit krémy určenými pro solária. S výběrem vhodného typu krému si nemusíte lámat hlavu, obsluha recepce vám pomůže vybrat ten váš dle typu pokožky. Stejně tak vás stručně informuje jak se opálit správně, kolik minut a jak často.
Už jen …kde toto všechno pod jednou střechou najdete??

Olympia Fitness
Opatovská 1754/14
Praha 4- Opatov

Otevírací doba

PO-Pá 6:30 – 22:00
SO-NE 8:00 – 21:00

Stejně jako je to i v Olympia Fitness Hostivař se nezavírá ani o svátcích a je otevřeno od 8:00-21:00 hod pokud není uvedeno jinak.