Nově otevřeno!

tom-logoOPATOV-tomTomáš Bureš se rozhodl, že posilování, fitness a zdravému životnímu stylu “otevře další dveře”.

Tentokrát to bude na Opatově. Z této nově budované posilovny se Vám nebude chtít ani odejít. Najdete tam novou řadu strojů značky Life Fitness a Tomáš opět sází také na osvědčené stroje Hammer Strength, které si návštěvníci oblíbili i v Olympia Fitness ve Vršovicích na Praze 10. Samozřejmostí bude i aerobní zóna a vše, co ke správnému cvičení patří – jako např. metody pro tvarování celé postavy (VacuShape atd.). Na Opatově bude spousta novinek jako kryosauna nebo vířivka, solárium už k pěkné figuře tak nějak patří, takže to samozřejmě také nebude chybět.

Co je ale hodně zajímavou novinkou a je hodně důležité Vás o tom informovat? Tomáš se spojil s týmem z Hardcore tréninků! Již dříve spolupracoval se Štěpánem Ginzelem, který pod Tomášovým “trenérským dohledem” vybojoval pěkná umístění na mezinárodních soutěžích v kategorii physique. “Hardcore” kluci si v opatovském Olympia Fitness již pomalu začínají “šperkovat” své prostory. I oni už mají jednu tělocvičnu, a to na Praze 2, takže se taky pěkně rozrůstají…

Co se týká velikosti, tak je prostoru pro vše dost a dost. Celkem se fitness bude rozprostírat na neskutečných 1000 m2!

Otevíračka by měla být 24.10.2014a určitě Vás budeme o všem průběžně informovat. Sledovat aktuality můžete také na facebookových stránkách Olympia Fitness Opatov. Fitko najdete na adrese Opatovská 1754/14 (mapa zde).