'use strict'; //all requires must be explicit because browserify won't work with dynamic requires module.exports = { '$ref': require('./ref'), allOf: require('./allOf'), anyOf: require('./anyOf'), '$comment': require('./comment'), const: require('./const'), contains: require('./contains'), dependencies: require('./dependencies'), 'enum': require('./enum'), format: require('./format'), 'if': require('./if'), items: require('./items'), maximum: require('./_limit'), minimum: require('./_limit'), maxItems: require('./_limitItems'), minItems: require('./_limitItems'), maxLength: require('./_limitLength'), minLength: require('./_limitLength'), maxProperties: require('./_limitProperties'), minProperties: require('./_limitProperties'), multipleOf: require('./multipleOf'), not: require('./not'), oneOf: require('./oneOf'), pattern: require('./pattern'), properties: require('./properties'), propertyNames: require('./propertyNames'), required: require('./required'), uniqueItems: require('./uniqueItems'), validate: require('./validate') }; David Želina | Olympia Fitness – Opatov

David Želina

Něco o mě.

Vztah ke sportu se u mne projevil už v dětství, kdy jsem začínal s gymnastikou u Sokola ve Vršovicích.

Čím jsem byl starší, tím víc jsem si uvědomoval, že se potřebuji v životě neustále někam posouvat a gymnastika mě přestala naplňovat. Začal jsem tedy s bojovými sporty, které u mne nakonec rozvinuly vášeň ve cvičení jako takovém. Zhruba ve 14 letech jsem začal budovat svůj chrám těla.

Jako začátečník jsem hledal rady u starších a zkušenějších osobností, které mě nakonec dovedly společně s mou touhou dosahovat vyšších a vyšších cílů k otevřené kulturistice.

Začátky vůbec nebyly snadné, ale díky mé touze překonávat osobní hranice jsem se dostal i na světové soutěže, kde jsem úspěšně reprezentoval ne jen sám sebe, ale i mé rádce a za to jsem jim vděčný. Postupem času jsem dospěl do bodu, kdy mi mé úspěchy a trofeje dělaly radost, ale pořád to nebylo ono.

Můj drive a energie stále toužily po něčem víc.

Když jsem se ohlédl za svým životem, za tím malým klukem, který neměl pořádné sebevědomí ani motivaci, který se dokázal vypracovat v dospělého, pokorného, cílevědomého muže, rozhodl jsem se předávat své životní zkušenosti dál. Motivovat lidi ke svým cílům. Zlepšovat ne jen jejich tělesnou stránku, ale i tu psychickou. Pracovat na jejich sebevědomí a životním stylu.

Všechno je to totiž v hlavě, pokud se člověk naučí pracovat se svým myšlením, a naučí se především mít rad sám sebe, pak nic není nemožné. D.Ž

Kontakt: 776 375 111

e-mail: